Programy

Toto jsou velmi staré kódy ze školních let, doporučuji nebrat je příliš vážně.. :-)

Programování - VB.NET

Toto jsou programy vytvořené v technologii .NET 2.0, jazyk Visual Basic. Opět lze stáhnout zdrojové kódy, které ale nejsou zrovna dokonalé a byly vytvářeny velice rychle, když jsem zrovna dostal nápad nějakou tu aplikaci vytvořit. Jednou, pokud bude čas, je zkusím doladit, vyčistit a zdokumentovat. Zatím ale tyto zdojové kódy zůstanou takové jaké jsou.

Programy ke stažení:

Programování - Borland Delphi

Zde jsou programy vytvořené v prostředí Borland Delphi 5. Přidány jsou i všechny dostupné zdrojové kódy těchto aplikací. Programy jistě nejsou perfektní a byly vytvořeny jen za účelem momentální potřeby (např. školní projekty), tudíž mají spoustu chyb o kterých se vědělo, ale nebylo nutné je opravovat. Za všechny tyto chyby se tudíž omlouvám.

Aplikace MyCapture byla aktualizována na verzi 4 dne 28. 3. 2013 a to pro Delphi 7. Kód sice není dokonalý a mnoho částí by bylo možné předělat a učesat, nicméně aplikace funguje jak bylo potřeba. Nově umožňuje screenovat více monitorů současně, nebo dělat přímé screeny jen aktivní aplikace bez zbytku plochy.

Programy ke stažení:

Jednoúčelové utility:

Části zdrojových kódů:

Programování - Java

Toto jsou programy vytvořené v Javě. Opět lze stáhnout zdrojové kódy. Upozorňuji, že kódy nebudou úplně dokonalé nebo takové, jaké by měly podle zásad objektově orientovaného programování být..!

Programy ke stažení: